Nuo 2017 balandžio 10 d. startuoja dviem ratais vyksiančios 2017 metų Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybės. Pirmenybėse dalyvauja aštuonios komandos: AMK, Grajokai, Jakai, Jonušai, Klaipėda City, Lokiai, Toli-gražu ir Vlantana.
***
REZULTATAI IR LENTELĖ
***
Rezultatyviausi žaidėjai (2017-09-21): V.Norvilas (AMK-Litimbera) - 20, G.Samsonik (AMK-Litimbera) -  9.
Įspėjimai (2017-09-21):

Komanda  2-3 įspėjimai 1 įspėjimas
 AMK-LITIMBERA  M.Jonelys  S.Vyšniauskas, A.Jokšas, L.Zubauskas, T,Tamošauskas
 GRAJOKAI  E.Garbauskas  M.Kinčius, Š.Bačko, L.Kereišis, A.Šeremetjevas, E.Obasi
 JAKAI  M.Agintas [3]; G.Kurpeikis, K.Vilkys  J.Komskis, P.Kriščiūnas, D.Paldauskas
 JONUŠAI  A.Dapkus, L.Žalpys, A.Lenkšas, M.Kiaulakys  Ž.Stirbys, D.Španceris, D.Puplauskas, R.Domarkas
 KLAIPĖDA CITY  D.Stankevičius  Ž.Šakys, M.Vatras, A.Srokin, D.Mišin, V.Juškus
 LOKIAI    A.Gelžinis, S.Verbus, D.Norvilas, M.Bačinskas, N.Kymantas, G.Mockus
 TOLI-GRAŽU  V.Vilimas, E.Račkauskas  E.Rusteika, A.Končius, A.Dumbrauskas, E.Anulis
 VLANTANA  G.Ratkus  E.Karpavičius, M.Mikalauskas, J.Triuška, R.Jurjonas, L.Gedmintas, A.Valatkevičius

Diskvalifikacijos (2017-09-07): M.Agintas (Jakai) praleidžia 1 rungtynes (13 turas), M.Agintas (Jakai) praleidžia 1 rungtynes (11 turas), A.Lenkšas (Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (8 turas), A.Dapkus (Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (2 turas).

***

TVARKARAŠTIS (gali būti koreguojamas)

14 TURAS
Rugsėjo 26 d. (antradienį)
19:00 Lokiai - Jakai
Rugsėjo 27 d. (trečiadienį)
19:00 Jonušai-Vlantana
Rugsėjo 28 d. (ketvirtadienį)
19:00 Toli-gražu – Klaipėda City
20:00 AMK-Litimbera - Grajokai

 

I turo (2017-04-10) nuotraukos // II turo (2017-04-18) nuotraukos // III turo (2017-04-26) nuotraukos
V turo (2017-05-10) nuotraukos // V turo (2017-05-11) nuotraukos  // VI turo (2017-05-15) nuotraukos
VII turo (2017-05-24) nuotraukos

--------------------------------------------------------------

ARCHYVAS

2016 metų 8x8 pirmenybės

2015 metų 8x8 pirmenybės

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Palangos Palanga 27 61:35 58
2  Gargždų Banga 27 54:26 56
3  Vilniaus Vytis 27 49:27 51
4  Alytaus Dainava 27 55:26 49
5  Telšių Džiugas 27 50:33 47
6  Klaipėdos Koralas 27 48:37 46
7  Kėdainių Nevėžis 27 40:26 45
8  Pakruojo Pakruojis 28 40:46 39
9  Panevėžio Panevėžys 27 44:42 37
10  Kauno Stumbras B 27 41:30 36
11  Trakų Trakai B 27 36:41 33
12  Šilutės Šilutė 27 35:61 27
13  Tauragės Tauras 27 32:59 19
14  Vilniaus Žalgiris B 27 39:60 18
15  Utenos Utenis B 27 22:97 10
detali lentelė