Nuo 2017 balandžio 10 d. startuoja dviem ratais vyksiančios 2017 metų Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybės. Pirmenybėse dalyvauja aštuonios komandos: AMK, Grajokai, Jakai, Jonušai, Klaipėda City, Lokiai, Toli-gražu ir Vlantana.
***
REZULTATAI IR LENTELĖ
***
Rezultatyviausi žaidėjai (2017-04-26): M.Vėlyvis (Jakai), A.Archipov (Klaipėda City), V.Norvilas ir O.Abromavičius (abu-AMK-Litimbera) - po 3.
Įspėjimai (2017-04-26):

Komanda  2 įspėjimai 1 įspėjimas
 AMK-LITIMBERA    M.Jonelys
 GRAJOKAI    M.Kinčius, Š.Bačko
 JAKAI  G.Kurpeikis  J.Komskis, K.Vilkys
 JONUŠAI  A.Dapkus, L.Žalpys  Ž.Stirbys, D.Španceris
 KLAIPĖDA CITY    
 LOKIAI    A.Gelžinis
 TOLI-GRAŽU    
 VLANTANA    G.Ratkus

Diskvalifikacijos (2017-04-20): A.Dapkus (Jonuša) praleidžia 1 rungtynes (2 turas).

***

TVARKARAŠTIS (gali būti koreguojamas)
III TURAS
Balandžio 27 d.
19:30 Klaipėda City – Lokiai
*
NUKELTA
III turas: AMK – Toli-gražu
*
IV TURAS
Gegužės 3 d.
19:00 Jonušai - AMK
20:00 Vlantana - Grajokai
Gegužės 4 d.
19:00 Toli-gražu - Lokiai
20:00 Jakai - Klaipėda City
*
V TURAS
Gegužės 8-12 d. d. Gargždų „Minijos“ progimnazijos aikštynas (P.Cvirkos g. 25)
Klaipėda City – Toli-gražu
Lokiai – Jonušai
AMK – Vlantana
Grajokai – Jakai
*
VI TURAS
Gegužės 15-19 d. d. Gargždų „Minijos“ progimnazijos aikštynas (P.Cvirkos g. 25)
Grajokai – Klaipėda City
Jakai – AMK
Vlantana – Lokiai
Jonušai – Toli-gražu
*
VII TURAS
Gegužės 22-26 d. d. Gargždų „Minijos“ progimnazijos aikštynas (P.Cvirkos g. 25)
Klaipėda City – Jonušai
Toli-gražu – Vlantana
Lokiai – Jakai
AMK – Grajokai
*
II ratas  (nuo rugpjūčio pradžios)

 

I turo (2017-04-10) nuotraukos - žr. ČIA.

--------------------------------------------------------------

ARCHYVAS

2016 metų 8x8 pirmenybės

2015 metų 8x8 pirmenybės

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Pakruojo Pakruojis 5 10:4 13
2  Alytaus Dainava 5 11:6 11
3  Kauno Stumbras B 4 9:3 10
4  Palangos Palanga 5 12:5 9
5  Gargždų Banga 4 4:3 7
6  Klaipėdos Koralas 5 5:5 7
7  Vilniaus Vytis 3 7:2 6
8  Panevėžio Panevėžys 5 5:5 6
9  Trakų Trakai B 4 5:6 6
10  Telšių Džiugas 4 9:5 5
11  Kėdainių Nevėžis 4 3:5 5
12  Vilniaus Žalgiris B 4 4:5 3
13  Tauragės Tauras 5 3:11 3
14  Šilutės Šilutė 5 3:11 1
15  Utenos Utenis B 4 1:15 0
detali lentelė