Nuo 2017 balandžio 10 d. startuoja dviem ratais vyksiančios 2017 metų Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybės. Pirmenybėse dalyvauja aštuonios komandos: AMK, Grajokai, Jakai, Jonušai, Klaipėda City, Lokiai, Toli-gražu ir Vlantana.
***
REZULTATAI IR LENTELĖ
***
Rezultatyviausi žaidėjai (2017-08-09): V.Norvilas (AMK-Litimbera) - 14, A.Staponka (Grajokai), G.Samsonik (AMK-Litimbera) ir J.Vainikaitis (Jakai) - po 6.
Įspėjimai (2017-08-09):

Komanda  2 įspėjimai 1 įspėjimas
 AMK-LITIMBERA  M.Jonelys  S.Vyšniauskas, A.Jokšas, L.Zubauskas
 GRAJOKAI  E.Garbauskas  M.Kinčius, Š.Bačko, L.Kereišis, A.Šeremetjevas
 JAKAI  G.Kurpeikis  J.Komskis, K.Vilkys, P.Kriščiūnas, D.Paldauskas
 JONUŠAI  A.Dapkus, L.Žalpys, A.Lenkšas, M.Kiaulakys  Ž.Stirbys, D.Španceris, D.Puplauskas,
 KLAIPĖDA CITY    Ž.Šakys, D.Stankevičius, M.Vatras, A.Srokin
 LOKIAI    A.Gelžinis, S.Verbus, D.Norvilas, M.Bačinskas, N.Kymantas
 TOLI-GRAŽU    E.Račkauskas, E.Rusteika, V.Vilimas, A.Končius
 VLANTANA    G.Ratkus, E.Karpavičius, M.Mikalauskas

Diskvalifikacijos (2017-05-24): A.Lenkšas (Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (8 turas), A.Dapkus (Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (2 turas).

***

TVARKARAŠTIS (gali būti koreguojamas)

10 turas
Rugpjūčio 22 d. (antradienį)
19:00 Grajokai - Jakai
20:00 AMK-Litimbera - Jonušai

Gargždų miesto stadione
20:00 Klaipėda City - Vlantana

Rugpjūčio 24 d. (ketvirtadienį)
19:00 Lokiai -Toli-gražu

 

11 turas (rugpjūčio 28-31 d.d.)
Klaipėda City – Lokiai
Vlantana – Grajokai
Jakai – AMK-Litimbera
Jonušai – Toli-gražu

12 turas (rugsėjo 4-8 d.d.)
Lokiai – Jonušai
Toli-gražu – Jakai
AMK-Litimbera – Vlantana
Grajokai – Klaipėda City

13 turas (rugsėjo 11-15 d.d.)
Grajokai – Lokiai
Klaipėda City – AMK-Litimbera
Vlantana – Toli-gražu
Jakai - Jonušai

Rezervinė savaitė (rugsėjo 18-22 d.d.)
Vlantana – Jakai (iš 8 turo)
Toli-gražu - AMK-Litimbera (iš 9 turo)

14 turas (rugsėjo 25-29 d.d.)
Lokiai – Jakai
Jonušai – Vlantana
Toli-gražu – Klaipėda City
AMK-Litimbera - Grajokai

 

I turo (2017-04-10) nuotraukos // II turo (2017-04-18) nuotraukos // III turo (2017-04-26) nuotraukos
V turo (2017-05-10) nuotraukos // V turo (2017-05-11) nuotraukos  // VI turo (2017-05-15) nuotraukos
VII turo (2017-05-24) nuotraukos

--------------------------------------------------------------

ARCHYVAS

2016 metų 8x8 pirmenybės

2015 metų 8x8 pirmenybės

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Palangos Palanga 19 37:22 39
2  Gargždų Banga 19 31:16 39
3  Alytaus Dainava 20 42:22 38
4  Klaipėdos Koralas 21 34:27 34
5  Kėdainių Nevėžis 20 29:19 33
6  Telšių Džiugas 19 36:26 33
7  Vilniaus Vytis 19 32:21 32
8  Pakruojo Pakruojis 20 29:30 29
9  Kauno Stumbras B 21 29:23 27
10  Panevėžio Panevėžys 20 24:23 25
11  Šilutės Šilutė 20 28:36 23
12  Trakų Trakai B 19 24:29 21
13  Tauragės Tauras 20 24:41 15
14  Vilniaus Žalgiris B 18 23:35 14
15  Utenos Utenis B 19 15:67 7
detali lentelė