2017 metų lapkričio 6 dieną prasidėjo Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybės. Pirmenybėse dalyvauja 11 komandų. Pateikiame rezultatus ir turnyrinę lentelę.

SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Pirmenybių pirmo etapo REZULTATAI ir LENTELĖ pateikiami ČIA.

Rezultatyviausi žaidėjai (2018-02-09):  D.Zubauskas (Lokiai) - 40; G.Ratkus (GP-Taškas) - 25; P.Lotužys (Jonušai) - 21; A.Butkus (GP-Taškas) ir V.Žukauskas (Klaipėda City) - po 20.
Įspėjimai I etape (2018-01-30):

Komanda 2 ir daugiau įspėjimų 1 įspėjimas
 AMK-LITIMBERA  A.Mikalauskas  L.Zubauskas, A.Šopis, M.Jonelys, G.Petkevičius
 BANGA-2002  P.Srėbalius (4)  A.Šveistrys, M.Gelžinis
 GP-TAŠKAS  D.Španceris (4)  E.Karpavičius
 GVG MEMES  D.Laurinaitis, D.Alutis  N.Srėbalius, D.Kaliaginas, K.Ivanovas
 JONUŠAI  M.Kiaulakys (3), E.Račkauskas (3), P.Lotužys (3), R.Domarkas, J.Skuodas  A.Valatkevičius
 KL.CITY  S.Jakovlev, V.Čiumačenko, V.Žukauskas  L.Kereišis, J.Vainikaitis, D.Stonys, D.Narkus, K.Ionov
 KL.CITY-2  V.Juškus, V.Kleščionok  D.Burin, I.Slušnys
 LOKIAI  A.Gudauskas (3), M.Kerpė  D.Zubauskas, E.Rusteika
 SENDVARIS  B.Alseika (4), M.Vėlyvis (3), J.Slugin  R.Gudas, K.Tendys, N.Kneitas, G.Leliukas
 VLANTANA  I.Montrimas (3), M.Jonikas, M.Baranauskas  V.Mickus, A.Ivanauskas, R.Žilius, D.Ivanauskas
     

Įspėjimai II etape (2018-02-09): 2 įspėjimai - A.Ivanauskas (Vlantana), D.Jakovlev (Klaipeda City), A.Jokšas (AMK-Litimbera). 1 įspėjimas - A.Lenkšas, J.Skuodas, E.Račkauskas (visi - Jonušai), A.Srokin, D.Stonys, K.Ionov, V.Čiumačenko (abu - Klaipėda City), A.Mikalauskas, G.Petkevičius, D.Žutautas (visi - AMK-Litimbera), M.Seminavičius (Sendvaris), J.Kurbangalijevas (Sparta), J.Triuška (GP-Taškas).
Diskvalifikacijos (2018-02-06): A.Lenkšas (Jonušai) praleidžia pusfinalio rungtynes (drausmės komisijos sprendimu diskvalifikacija anuliuota); D.Jakovlev (Klaipėda City) praleidžia rungtynes dėl 3 vietos
Atliktos diskvalifikacijos. Praleido rungtynes: 3 turas - P.Lotužys (Jonušai), M.Kerpė (Lokiai), V.Juškus (Klaipėda City-2), S.Jakovlev ir V.Čiumačenko (abu - Klaipėda City); 4 turas - D.Španceris (GP-Taškas), V.Žukauskas (Klaipėda City); 5 turas - P.Srėbalius (Banga-2002); 6 turas - M.Vėlyvis ir J.Slugin (abu - Sendvaris); 7 turas - M.Jonikas (Vlantana), M.Kiaulakys, E.Račkauskas (abu - Jonušai), D.Španceris (GP-Taškas); 8 turas - B.Alseika (Sendvaris) ir A.Gudauskas (Lokiai); 11 turas - I.Montrimas (Vlantana).
*

ANTRO ETAPO REZULTATAI

KETVIRTFINALIAI
Sausio 29 d.
GP-Taškas - Sendvaris 9:1
Klaipeda City - Sparta 6:4
Sausio 30 d.
Vlantana - Jonušai 5:5 (3:4 baudiniai)
Vasario 2 d.
AMK-Litimbera - Lokiai 7:2

PUSFINALIAI
Vasario 6 d.
GP-Taškas
- Klaipeda City 4:2
AMK-Litimbera - Jonušai 9:1

FINALAI
Vasario 9 d.
[dėl 3-ios vietos] Klaipeda City - Jonušai 3:7
FINALAS] GP-Taškas - AMK-Litimbera 2:0

 

Tekstas apie pirmenybes - ČIA.

-----------------------------------------------------

ARCHYVAS

2016-2017 metų salės futbolo pirmenybės - žr. ČIA.

2015-2016 metų salės futbolo pirmenybės - žr. ČIA.

2014-2015 metų salės futbolo pirmenybės - žr. ČIA.

 

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Palangos Palanga 28 64:36 61
2  Gargždų Banga 28 58:26 59
3  Vilniaus Vytis 28 51:28 54
4  Alytaus Dainava 28 57:27 52
5  Telšių Džiugas 28 56:35 50
6  Klaipėdos Koralas 28 50:43 46
7  Kėdainių Nevėžis 28 41:28 45
8  Kauno Stumbras B 28 46:30 39
9  Pakruojo Pakruojis 28 40:46 39
10  Panevėžio Panevėžys 28 45:44 37
11  Trakų Trakai B 28 37:44 33
12  Šilutės Šilutė 28 36:63 27
13  Tauragės Tauras 28 34:60 22
14  Vilniaus Žalgiris B 28 39:65 18
15  Utenos Utenis B 28 22:101 10
detali lentelė