Nuo 2016 balandžio 6 d. iki 2016 rugsėjo 29 d. dviem ratais vyko 2016 metų Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybės. Dalyvavo dešimt komandų: AMK, Vienuolikė, Grajokai, Vlantana, Mars, Su visa pagarba, Agluona, Lokiai, Jonušai, Jakai.
***
REZULTATAI IR LENTELĖ
***
Rezultatyviausi žaidėjai: V.Marozas (Vienuolikė)-16, R.Kvasys (Mars) - 15, M.Šiaulytis (Jonušai) - 14, E.Razonas (Vienuolikė), A.Lenkšas (Jonušai) ir V.Norvilas (AMK) - po 13.

Komanda 2 įspėjimai 1 įspėjimas
AGLUONA E.Šeškevičius M.Liutkus, M.Jangelavičius, T.Jangelavičius, E.Miziūnas, A.Nekrevičius, V.Zablockis
AMK   D.Uselis, A.Kukšta, D.Žutautas
GRAJOKAI   V.Lapinskas, I.Petrauskas, S.Abromavičius, K.Rokas, Š.Bačko, T.Norkūnas
JAKAI M.Mikalavičius B.Alseika, M.Agintas, D.Žiobrys, G.Simonavičius, T.Kupšys, D.Stonys
JONUŠAI M.Kiaulakys, A.Lenkšas, M.Šiaulytis D.Španceris, S.Jurkus, T.Vištartas, D.Puplauskas, M.Jurkus
LOKIAI N.Kymantas A.Gotlibas, G.Mockus, A.Gudauskas, M.Dargis, A.Gelžinis
MARS D.Stropus M.Urbė, Eg.Grudys, E.Jokubaitis, M.Kulingauskas
SU VISA PAGARBA   V.Vilimas, J.Spyčius, G.Samsonik, E.Rusteika
VIENUOLIKĖ M.Davidavičius, M.Narušis, T.Nikontas N.Šliogeris
VLANTANA   M.Mikalauskas

Diskvalifikacijos (2016-09-07): D.Stropus (Mars) praleidžia 1 rungtynes (2 turas), A.Lenkšas ir M.Kiaulakys, Ž.Stirbys (visi - Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (10 turas), M.Kiaulakys (Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (14 turas), M.Davidavičius (Vienuolikė) praleidžia 1 rungtynes (16 turas), N.Kymantas (Lokiai) praleidžia 1 rungtynes (16 turas).

***

2016-05-25 Su visa pagarba – Agluona / Vlantana – Jonušai / Vienuolikė – Jakai / Grajokai – AMK [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

2016-05-18 Lokiai - Su visa pagarba [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

2016-04-27 Vlantana - Jakai / Su visa pagarba – Vienuolikė [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

2016-04-06 Mars – Su visa pagarba / AMK – Jakai [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

--------------------------------------------------------------

ARCHYVAS

2015 metų 8x8 pirmenybės

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Kauno Stumbras B 8 18:5 19
2  Alytaus Dainava 8 26:11 17
3  Vilniaus Vytis 7 16:6 16
4  Palangos Palanga 8 16:7 16
5  Kėdainių Nevėžis 8 12:10 14
6  Pakruojo Pakruojis 8 11:10 14
7  Gargždų Banga 7 8:6 13
8  Trakų Trakai B 7 7:9 10
9  Panevėžio Panevėžys 7 9:6 9
10  Šilutės Šilutė 8 7:13 7
11  Klaipėdos Koralas 8 7:13 7
12  Telšių Džiugas 7 16:16 6
13  Tauragės Tauras 7 7:15 6
14  Vilniaus Žalgiris B 7 8:13 4
15  Utenos Utenis B 7 4:32 0
detali lentelė