Nuo 2016 balandžio 6 d. iki 2016 rugsėjo 29 d. dviem ratais vyko 2016 metų Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybės. Dalyvavo dešimt komandų: AMK, Vienuolikė, Grajokai, Vlantana, Mars, Su visa pagarba, Agluona, Lokiai, Jonušai, Jakai.
***
REZULTATAI IR LENTELĖ
***
Rezultatyviausi žaidėjai: V.Marozas (Vienuolikė)-16, R.Kvasys (Mars) - 15, M.Šiaulytis (Jonušai) - 14, E.Razonas (Vienuolikė), A.Lenkšas (Jonušai) ir V.Norvilas (AMK) - po 13.

Komanda 2 įspėjimai 1 įspėjimas
AGLUONA E.Šeškevičius M.Liutkus, M.Jangelavičius, T.Jangelavičius, E.Miziūnas, A.Nekrevičius, V.Zablockis
AMK   D.Uselis, A.Kukšta, D.Žutautas
GRAJOKAI   V.Lapinskas, I.Petrauskas, S.Abromavičius, K.Rokas, Š.Bačko, T.Norkūnas
JAKAI M.Mikalavičius B.Alseika, M.Agintas, D.Žiobrys, G.Simonavičius, T.Kupšys, D.Stonys
JONUŠAI M.Kiaulakys, A.Lenkšas, M.Šiaulytis D.Španceris, S.Jurkus, T.Vištartas, D.Puplauskas, M.Jurkus
LOKIAI N.Kymantas A.Gotlibas, G.Mockus, A.Gudauskas, M.Dargis, A.Gelžinis
MARS D.Stropus M.Urbė, Eg.Grudys, E.Jokubaitis, M.Kulingauskas
SU VISA PAGARBA   V.Vilimas, J.Spyčius, G.Samsonik, E.Rusteika
VIENUOLIKĖ M.Davidavičius, M.Narušis, T.Nikontas N.Šliogeris
VLANTANA   M.Mikalauskas

Diskvalifikacijos (2016-09-07): D.Stropus (Mars) praleidžia 1 rungtynes (2 turas), A.Lenkšas ir M.Kiaulakys, Ž.Stirbys (visi - Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (10 turas), M.Kiaulakys (Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (14 turas), M.Davidavičius (Vienuolikė) praleidžia 1 rungtynes (16 turas), N.Kymantas (Lokiai) praleidžia 1 rungtynes (16 turas).

***

2016-05-25 Su visa pagarba – Agluona / Vlantana – Jonušai / Vienuolikė – Jakai / Grajokai – AMK [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

2016-05-18 Lokiai - Su visa pagarba [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

2016-04-27 Vlantana - Jakai / Su visa pagarba – Vienuolikė [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

2016-04-06 Mars – Su visa pagarba / AMK – Jakai [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

--------------------------------------------------------------

ARCHYVAS

2015 metų 8x8 pirmenybės

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Palangos Palanga 19 37:22 39
2  Gargždų Banga 19 31:16 39
3  Alytaus Dainava 20 42:22 38
4  Klaipėdos Koralas 21 34:27 34
5  Kėdainių Nevėžis 20 29:19 33
6  Telšių Džiugas 19 36:26 33
7  Vilniaus Vytis 19 32:21 32
8  Pakruojo Pakruojis 20 29:30 29
9  Kauno Stumbras B 21 29:23 27
10  Panevėžio Panevėžys 20 24:23 25
11  Šilutės Šilutė 20 28:36 23
12  Trakų Trakai B 19 24:29 21
13  Tauragės Tauras 20 24:41 15
14  Vilniaus Žalgiris B 18 23:35 14
15  Utenos Utenis B 19 15:67 7
detali lentelė