2015 metų lapkričio 9 dieną - 2016 metų vasario 6 dieną vyko Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybės. I lygoje dalyvavo 6 komandos, o II - 11. Pateikiame abiejų lygų rezultatus ir turnyrines lenteles.

 

I LYGA

I lygoje dalyvauja 6 komandos. Trys iš Gargždų - Gargždų Pramogos-Taškas, AMK ir Gargždų rangos darbai-Dovilra - bei trys uostamiesčio ekipos - Titanik-AJE, Sarema ir Koralas. Komandos tarpusavyje sužais po du kartus, o į antrąjį etapą pateks keturios stipriausios komandos.

I lygos KOMANDŲ SUDĖTYS. I lygos pirmenybių pirmo etapo REZULTATAI ir LENTELĖ pateikiami ČIA.

Pusfinaliai
2016 01 31 17:00 Gargždų Pramogos-Taškas  - AMK 5:1
2016 01 31 18:00 Koralas - Gargždų rangos darbai-Dovilra 5:5 (7:9 po baudinių)

Rungtynės dėl 3-os vietos
2016 02 06 16:00 AMK - Koralas 7:4

FINALAS
2016 02 06 17:00 Gargždų Pramogos-Taškas - Gargždų rangos darbai-Dovilra 7:3

Rezultatyviausi žaidėjai (2016-02-06): M.Papšys (Koralas) - 34, K.Urbaitis (GP-Taškas) - 22.
Įspėjimai (2016-02-06): 4 įspėjimai - Sim. Urbys (GRD-Dovilra), 2 įspėjimai - D.Gritkus,D.Stankvičius, J.Vainikaitis (visi - Titanik-AJE), T.Tamošauskas (AMK); 1 įspėjimas: S.Jurkus, M.Gudauskas (abu - GRD-Dovilra), P.Ruseckas, E.Razonas, M.Papšys (visi - Koralas), J.Bulbenkov, ( Titanik-AJE), S.Vyšniauskas, G.Ratkus, E.Karpavičius (visi - GP-Taškas), T.Vitkauskas, D.Uselis, A.Staponka, M.Jonelys (visi - AMK), V.Gerasimov, S.Kaušas,K.Rokas, R.Narvilas (visi - Sarema).
Diskvalifikacijos (2016-02-06): D.Gritkus (Titanik-AJE) praleidžia 2 rungtynes (VII ir VIII turai); Sim.Urbys (GRD-Dovilra) praleidžia 1 rungtynes (IV turas).

-----------------------------------------------------

II LYGA

II lygoje dalyvauja 11 komandų: Valio-Valio, Sendvaris, Gargždų rangos darbai-Dovilra-2 , Tigrų ekipa, Neskubėkit mumis laidoti, AMK veteranas, Standartas, Taškas Partizans, Sparta, FK Feniksas ir Ginduliai. Komandos varžysis vieno rato sistema.

II lygos KOMANDŲ SUDĖTYS. II lygos pirmenybių REZULTATAI ir LENTELĖ pateikiami ČIA.

Rezultatyviausi žaidėjai (2016-01-28): Š.Skulskis (Valio-valio) - 25, D.Španceris (Tigrų ekipas) - 18.
Įspėjimai (2016-01-28): 4 įspėjimai - D.Puplauskas (Tigrų Ekipa), A.Kukšta (Taškas Partizans);3 įspėjimai - R.Gudas (Sendvaris), 2 įspėjimai - I.Taurinskas ir V.Urba (abu -Ginduliai), R.Vitkus (Gargždų rangos darbai-Dovilra-2), G.Samsonik, R.Šarūnas (abu - AMK veteranas), Ž.Stirbys (Feniksas); 1 įspėjimas - G.Simonavičius, J.Stonkus, A.Žilauskas (visi - Ginduliai), D.Španceris (Tigrų ekipa), E.Savickas, M.Malinas (abu - Standartas), V.Bitinas, T.Drungilas, L.Žalpys (visi - Feniksas), V.Čižauskas, V.Ignatavičius (abu - Sparta), R.Repšys,  A.Mikalauskas (abu - AMK veteranas), B.Alseika, M.Seminavičius (visi - Sendvaris), D.Ivanauskas (Taškas Partizans), I.Uosis, A.Valatkevičius, E.Gečas, Man.Mizaras (visi - Gargždų rangos darbai-Dovilra-2).
Diskvalifikacijos (2016-01-28): Po 1 rungtynes praleidžia: R.Gudas (Sendvaris), A.Kukšta (Taškas Partizans) (abu - XI turas), V.Urba (Ginduliai) (VIII turas), R.Vitkus (Gargždų rangos darbai-Dovilra-2) (VI turas), D.Puplauskas (Tigrų ekipa)
(IV turas), R.Šarūnas (AMK veteranas) (III turas), I.Taurinskas, (Ginduliai) (II turas), D.Puplauskas (Tigrų ekipa) (II turas). G.Samsonik (AMK veteranas) ir Mar.Mizaras (Gargždų rangos darbai-Dovilra-2) pašalinti iš pirmenybių.

 

2015-12-08 I lygos rungtynių akimirkos

2015-12-09 II lygos rungtynių akimirkos

2016-01-05 II lygos rungtynių akimirkos

2016-01-26 II lygos rungtynių akimirkos

2016-02-06 I lygos finalo ir apdovanojimų akimirkos [M.Norvilės nuotraukos]

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Alytaus Dainava 12 32:15 24
2  Pakruojo Pakruojis 13 23:17 24
3  Vilniaus Vytis 12 26:12 23
4  Palangos Palanga 11 23:12 23
5  Kauno Stumbras B 12 21:10 23
6  Gargždų Banga 12 14:11 23
7  Kėdainių Nevėžis 12 17:13 18
8  Telšių Džiugas 12 25:21 17
9  Panevėžio Panevėžys 12 16:12 17
10  Šilutės Šilutė 12 18:20 14
11  Trakų Trakai B 11 10:16 13
12  Klaipėdos Koralas 11 14:18 13
13  Tauragės Tauras 12 14:25 9
14  Vilniaus Žalgiris B 10 11:19 5
15  Utenos Utenis B 12 7:50 1
detali lentelė