Šią savaitę Gargžduose startuoja Klaipėdos rajono pirmenybės, žaidžiamos kelios draugiškos rungtynės, o penktadienį - I lygos dvikova.
Pastaba: sąrašas gali būti pildomas ir keičiamas.

Balandžio 10 d. (pirmadienį) Gargždų  „Minijos“ progimnazijos sporto aikštyne (P.Cvirkos g. 25)
Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybės:
19:00 Grajokai - Lokiai
20:00 Vlantana – Jonušai
20:00  AMK – Klaipėda City


Balandžio 11 d. (antradienį) Gargždų  „Minijos“ progimnazijos sporto aikštyne (P.Cvirkos g. 25)
Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybės:
19:00 Jakai - Toli-gražu


Balandžio 12 d. (trečiadienį) Gargždų  „Minijos“ progimnazijos sporto aikštyne (P.Cvirkos g. 25)
13:00 draugiškos rungtynės Gargždų „Banga-2006“ - Klaipėdos FM-2006
13:00 draugiškos rungtynės Gargždų „Banga-2007“ - Klaipėdos FM-2007
14:00 draugiškos rungtynės Gargždų „Banga-2006“ - Klaipėdos FM-2007
14:00 draugiškos rungtynės Gargždų „Banga-2007“ - Klaipėdos FM-2006
19:30 draugiškos rungtynės Gargždų „Banga B“ - „EDM Statyba-Sendvaris“


Balandžio 13 d. (ketvirtadienį) Gargždų  miesto stadione (Kvietinių g. 26)
13:00 merginų draugiškos rungtynės „Banga “ - „Banga B“


Balandžio 14 d. (penktadienį) Gargždų  miesto stadione (Kvietinių g. 26)
10:00-15:00 U-9 (2008) Banga CUP tarptautinis turnyras. Dalyvauja komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos.
*
19:00 LFF I lygos 4 turo rungtynės Gargždų „Banga“ - Vilniaus „Vytis“


Balandžio 15 d. (šeštadienį) Gargždų  miesto stadione (Kvietinių g. 26)
13:00 Elitinės U-19 lygos rungtynės Gargždų „Banga“ -  Alytaus „Dainava“

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Pakruojo Pakruojis 5 10:4 13
2  Alytaus Dainava 5 11:6 11
3  Kauno Stumbras B 4 9:3 10
4  Palangos Palanga 5 12:5 9
5  Gargždų Banga 4 4:3 7
6  Klaipėdos Koralas 5 5:5 7
7  Vilniaus Vytis 3 7:2 6
8  Panevėžio Panevėžys 5 5:5 6
9  Trakų Trakai B 4 5:6 6
10  Telšių Džiugas 4 9:5 5
11  Kėdainių Nevėžis 4 3:5 5
12  Vilniaus Žalgiris B 4 4:5 3
13  Tauragės Tauras 5 3:11 3
14  Šilutės Šilutė 5 3:11 1
15  Utenos Utenis B 4 1:15 0
detali lentelė