Šį šeštadienį buvo sužaistos trejos Elitinės lygos rungtynės.
*
U-19 komanda anksti praleido įvartį, didžiąjį rungtynių dalį žaidė mažumoje ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Iš protokolo.  Gargždų „Banga U-19“  0:3 (0:2) Alytaus „Dainava U-19“
Gargždų miesto stadionas. Teisėjas: O.Abromavičius.
Pašalinimas: G.Samsonik (Gargždų „Banga U-19“).
„Banga U-19“ sudėtis: K.Smilingis (71‘ D.Španceris), V.Antužis (77‘ D.Samalius), A.Končius, A.Dumbrauskas, M.Spyčius (46‘ I.Grykšas), K.Ivanovas (77‘ J.Spyčius), M.Ilginis (77‘ E.Račkauskas), J.Skuodas (77‘ N.Srėbalius), P.Lotužys, G.Samsonik, Š.Skulskis (61‘ E.Armalis).
Jau po pirmos svečių atakos, „Bangos“ vartų sargas buvo priverstas kamuolį traukti iš vartų. Po praleisto įvarčio gargždiškiams sunkiai sekėsi „atrasti žaidimą“, o kėlinio viduryje dar vienas praleistas įvartis bei G.Samsonik pašalinimas praktiškai nulėmė rungtynių baigtį. Antrajame kėlinyje mažumoje likę „Bangos“ žaidėjams beliko gintis ir laimės ieškoti kontratakuojant. Vieno kontrišpuolio metu Š.Skulskis išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau nesugebėjo jo įveikti. Po kelių minučių svečiai pelnė dar vieną įvartį ir užfiksavo galutinį rungtynių rezultatą.
„Skaudžiausia, kai po rungtynių tenka kalbėti ne apie žaidimo komponentus, bet apie žaidėjų charakterį“- nusivylimo neslėpė A.Šlušnys.
Kitas rungtynės Gargždų „Banga U-19“ žais balandžio 22 dieną 13 valandą Panevėžyje prieš Panevėžio FA-FK „Panevėžys“ komandą.
*
U-16 komanda pasiekė pirmąją sezono pergalę.
Iš protokolo. Vilniaus FM „Ateitis U-16“ 2:6 (1:4) Gargždų „Banga U-16“
Fanų stadionas. Teisėjas: R.Valikonis, 20 žiūrovų.
Įvarčiai: 39 ir 62 min. E.Šupelis (Vilniaus FM „Ateitis U-16“); 19 ir 28 min. M.Gelžinis, 34 ir 35 min. M.Buivydas, 52 min. J.Pocius, 77 min. E.Juščius (Gargždų „Banga U-16“).
Įspėjimai: 31 min. M.Muravjovas, 48 min. E.Mickus, 76 min. D.Zakarta (Vilniaus FM „Ateitis U-16“); 48 min. B.Gailius (Gargždų „Banga U-16“).
 „Banga U-16“ sudėtis: E.Norvilas, N.Andrejevas, P.Srėbalius, B.Gailius, J.Kerpė, J.Pocius, A.Šveistrys, M.Buivydas, A.Ložinskas, M.Gelžinis, E.Juščius. Po keitimo pasirodė: G.Rudgalvis.
 Rungtynių metų kontrolės iš savo rankų nepaleidę gargždiškiai per visą susitikimą aikštės šeimininkams leido suregzti tik 4 kontratakas, o patys kūrė vieną progą po kitos. Galiausiai gargždiškiai pasižymėjo 6 kartus ir į savo sąskaitą įsirašė 3 taškus.
 „Šiandien kontroliavome žaidimą, spaudėme varžovus kiekvienam aikštės metre. Įmušėme greitą įvartį ir tai leido pasiekti užtikrintesnį žaidimą ir geresnį rezultatą “ – pirmos pergalės priežastis įvardijo D.Afonso.
Kitas rungtynės Gargždų „Banga U-16“ žais balandžio 22 dieną 14:45 valandą Panevėžyje prieš Panevėžio R.Sargūno SG  komandą.
*
U-15 komanda patyrė nesėkmę principinėje kovoje.
Iš protokolo. Plungės „Babrungas U-15“ 4:1 (1:1) Gargždų „Banga U-15“
Plungės dirbtinės dangos aikštė. Teisėjas: S.Kaušas, 30 žiūrovų.
Įvarčiai: 30 min. V.Butkus, 42 min. J.Vindašius, 46 min. T.Budrys, 63 min. M.Skirmantas (Plungės „Babrungas U-15“); 32 min. A.Skirsgilas (Gargždų „Banga U-15“) .
„Banga U-15“ sudėtis: K.Ašmontas, A.Girskis, H.Jucius, E.Lileikis, A.Mukauskas, D.Pogis, E.Liutkus, D.Abromaitis, M.Abromavičius, L.Srėbalius, A.Skirsgilas. Po keitimų pasirodė: R.Macikas, A.Samsonik, S.Rimkus, V.Bočkus.
Pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, bet pirmieji pasižymėjo aikštės šeimininkai. Netrukus po A.Samsonik perdavimo iš aikštės krašto A.Skirsgilas rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje rungtynių pratęsti negalėjo vienas komandos lyderių D.Abromaitis. Plungės futbolininkai įmušė tris įvarčius ir pasiekė pergalę rezultatu 4:1.
„Rezultatas neatspindi rungtynių eigos. Džiugu, kad pamažu mūsų žaidimas ir ypač komunikacija tarp žaidėjų gerėja“ – teigė V.Žutautas.
Kitas rungtynės Gargždų „Banga U-15“ žais balandžio 22 dieną 13 valandą Gargžduose prieš Telšių „Džiugo“ komandą.

Jurgitos Riekašienės nuotraukos iš U-19 rungtynių.