Ketvirtadienį Gargždų miesto stadione "Banga" 5:0 nugalėjo "Utenį B".

Iš protokolo. Banga (Gargždai) - Utenis B (Utena) 5:0 (1:0).
Gargždų miesto stadionas, 400 žiūrovų. Teisėjas - L.Gedvila (Šilutė).
Įvarčiai: 30 min. Š.Skulskis, 48 min. ir 77 min. Sim.Urbys, 86 min. D.Lukošius, 90+2 min. Sig.Urbys (Banga).
Įspėjimai: 23 min. K.Levšin, 44 min. L.Valvonis, 47 min. M.Ubeika (Utenis B).
"Bangos" sudėtis: T.Norbutas, D.Padaigis,  M.Bitinas, K.Gnedojus (81' N.Žebrauskas), M.Gudauskas, P.Lotužys, A.Butkus (85' J.Skuodas), K.Urbaitis (46' D.Lukošius), G.Žukauskas (70' G.Samosonik), Sim.Urbys, Š.Skulskis (78' Sig.Urbys). Atsargoje liko: K.Smilingis, E.Anulis.

"Banga" iššvaistė ne vieną puikią progą, kol 30 minutę pagaliau pavyko pasiųsti kamuolį į svečių vartus. Po tolimo G.Žukausko smūgio vartininkas atmušė kamuolį prieš save, o pirmasis prie jo suskubo Š.Skulskis - 1:0. Kur kas lengviau varžovų gynybą laužyti gargždiškiams sekėsi antrajame kėlinyje. Varžovų vartininką pavyko nuginkluoti keturis kartus, o dar antrą tiek šimtaprocenčių progų "Banga" neišnaudojo. 48 minutę varžovai savo baudos aikštelės prieigose nugriovė tik antrajame kėlinyje pasirodžiusį D.Lukošių. Sim.Urbys stipriu ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą - 2:0. 77 minutę po puikaus Š.Skulskio perdavimo Sim.Urbys išbėgo vienas prieš varžovų vartininką ir užtikrintai pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą - 3:0. 86 minutę uteniškiai suklydo atgal atmetinėdami kamuolį ir D.Lukošius išbėgęs vienas prieš vieną įveikė vartininką - 4:0. Paskutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Sig.Urbys, kuris jau per teisėjo priedėtą laiką ramiai įvarčiu pavertė brolio Sim.Urbio perdavimą - 5:0.
Šiose rungtynėse galimybę debiutuoti pagrindinės komandos sudėtyje gavo ir 2002 metais gimęs gynėjas Natanas Žebrauskas.
Kitas rungtynes "Banga" žais liepos 9 dieną, sekmadienį, 15 valandą Trakuose su "Trakais B".