Penktadienį Gargždų miesto stadione "Banga" 2:0 įveikė Telšių "Džiugą".

Iš protokolo. Banga (Gargždai) - Džiugas (Telšiai) 2:0 (0:0).
Gargždų miesto stadionas, 600 žiūrovų. Teisėjas - V.Kazlauskas.
Įvarčiai: 19 min. R.Krušnauskas, 78 min. Š.Skulskis (Banga).
Įspėjimai: 40 min. M.Gudauskas (Banga); 90+2 min. T.Dombrauskis (Džiugas).
"Bangos" sudėtis: T.Norbutas, D.Padaigis, E.Bračkus, K.Gnedojus, M.Gudauskas, D.Lukošius (83' A.Bačanskis), G.Žukauskas (89' I.Jurgutis), G.Samosonik (46' A.Butkus), K.Urbaitis (74' Š.Skulskis),  Sim.Urbys (85' P.Lotužys), R.Krušnauskas. Atsargoje liko: K.Smilingis, N.Žebrauskas.

"Banga" nuo pirmųjų dvikovos minučių perėmė iniciatyvą ir nuolat kūrė įtampą prie svečių vartų. 19 minutę D.Lukošius atliko puikų perdavimą R.Krušnauskui, kuris, iššokęs prieš vartininką, pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą - 1:0.
Pirmajame kėlinyje beveik niekuo nepasižymėję telšiškiai gerokai atkuto antrajame kėlinyje. "Bangos" laimei, pora pavojingų svečių kontratakų baigėsi netiksliais smūgiai iš baudos aikštelės. 70 minutę svečiai buvo arčiausiai tikslo, tačiau jų futbolininkas iš kelių metrų galva nepataikė į vartus.
Svečių įkarštį atvėsino dar vienas "Bangos" įvartis. 78 minutę D.Lukošius vėl baudos aikštelėje pastebėjo R.Krušnauską, tačiau pastarojo smūgį atrėmė "Džiugo" vartų sargas. Pirmasis prie kamuolio atsidūręs Š.Skulskis ramiai jį pasiuntė virš gynėjų galvų į vartus - 2:0.
Įvarčiai - futbolo.tv youtube paskyroje.
Rungtynių santrauka - futbolo.tv youtube paskyroje.