Sekmadienį Gargždų miesto stadione "Banga" apmaudžiai išleido pergalę iš rankų ir 2:2 sužaidė su "Palanga".

Iš protokolo. Banga (Gargždai) - Palanga (Palanga) 2:2 (1:0).
Gargždų miesto stadionas, 1000 žiūrovų. Teisėjas - M.Jackus.
Įvarčiai: 35 min. R.Krušnauskas, 75 min. (iš 11 m)) K.Urbaitis (Banga); 55 min. H.Vaineikis, 86 min. R.Gecevičius (Palanga).
Įspėjimai: 23 min. K.Gnedojus, 65 min. E.Bračkus, 65 min. G.Žukauskas, 77 min. Š.Skulskis, 86 min. K.Urbaitis (Banga); 53 min. M.Perepliotovas, 62 min. G.Juška (Palanga).
Pašalinimai: 75 min. M.Bagužis, 75 min. A.Jurgelevičius (Palanga).
"Bangos" sudėtis: T.Norbutas, D.Padaigis, E.Bračkus, K.Gnedojus, M.Gudauskas, D.Lukošius (90' P.Lotužys), G.Žukauskas, G.Samsonik (64' A.Butkus), K.Urbaitis, Sim. Urbys (79' A.Bačanskis), R.Krušnauskas (60' Š.Skulskis). Atsargoje liko: K.Smilingis, Sig.Urbys, N.Žebrauskas.

Dviejų I lygos lyderių dvikova prasidėjo atsargiai - komandoms labiau rūpėjo nepraleisti įvarčio nei iškart didelėmis pajėgomis užgriūti varžovų vartus.
Pirmą pavojingą progą sukūrė "Banga", kai įpusėjus pirmajam kėliniui "Palangos" vartų sargas atrėmė Sim.Urbio smūgį galva. Palangiškiai netrukus atsakė dviem tolimais smūgiais.
35 minutę po D.Lukošiaus perdavimo iš dešiniojo krašto R.Krušnauskas galva smūgiavo į svečių vartus, tačiau "Palangos" vartininkas sugebėjo atremti į viršutinį kampą skriejantį kamuolį, tačiau nebesugebėjo sukliudyti "Bangos" puolėjui antruoju bandymu pasiųsti kamuolį į vartus - 1:0. Baigiantis kėliniui svečių vartų sargui teko paplušėti atremiant tolimą Sim.Urbio bandymą.
Antrąjį kėlinį ramiai pradėjusi "Banga" pati save įstūmė į sunkią padėtį. T.Norbutas, bandydamas išmušti kamuolį į priekį, pataikė į greta buvusį "Palangos" puolėją H.Vaineikį ir kamuolys nuo jo nuskriejo į "Bangos" vartus - 1:1. Po poros minučių tik sėkmė išgelbėjo gargždiškius nuo didesnių nemalonumų, kai prieš vartininką iššokęs palangiškis pasiuntė kamuolį virš vartų. Kiek vėliau poros gerų progų neišnaudojo svečių kapitonas G.Juška.
75 minutę "Banga" įgijo milžinišką pranašumą. Po puikios atakos D.Lukošius, iššokęs prieš vartininką, sukirto į skersinį, tačiau kamuolys atšoko Š.Skulskiui. Pastarojo į vartus pasiųstą kamuolį ranka sustabdė M.Bagužis. "Palangos" gynėjui buvo parodyta raudona kortelė, o į svečių vartus skirtas vienuolikos metrų baudinys. Negana to, po kelių sekundžių prieš save raudoną kortelę išvydo ir su teisėjo sprendimu nesutikęs palangiškis A.Jurgelevičius.
K.Urbaitis užtikrintai realizavo baudinį - 2:1. "Bangai" reikėjo tik ramiai pabaigti susitikimą ir įsirašyti tris taškus į turnyrinę lentelę. Deja, smulki pražanga ties aikštės viduriu baigėsi katastrofa. Palangiškiai pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o R.Gecevičius, kovodamas su mūsų gynėjais, nukreipė jį vartus - 2:2.
Visos "Bangos" pastangos susigrąžinti persvarą buvo bevaisės.
Rungtynių įvarčiai futbolo.tv youtube kanale.