Šią savaitę vyks itin daug rungtynių.

Rugsėjo 5 d. (antradienį) Gargždų  miesto stadione (Kvietinių g. 26)
U-11 (2007 m. gim.) čempionato rungtynės:
15:00 Gargždų „Banga B“ - Palangos „Gintaras“
16:00 FK „Šilutė“ - Palangos „Gintaras“
17:00 Gargždų „Banga B“ - FK „Šilutė“
*
Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto aikštyne (P.Cvirkos g. 25)
19:00 Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybių rungtynės Grajokai – Klaipėda City


Rugsėjo  6 d. (trečiadienį) Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto aikštyne (P.Cvirkos g. 25)
Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybės:
19:00 Jonušai - Lokiai


Rugsėjo 7 d. (ketvirtadienį) Gargždų  miesto stadione (Kvietinių g. 26)
U-10 (2008 m. gim.) čempionato rungtynės:
16:00 Gargždų „Banga B“ - Tauragės FM
17:00 Gargždų „Banga-2009“ - Tauragės FM
*
Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto aikštyne (P.Cvirkos g. 25)
U-12 (2006 m. gim.) čempionato rungtynės:
16:00 FK „Šilutė“ -  Telšių „Džiugas-2“
17:00 Gargždų „Banga-Priekulė“  - FK „Šilutė“
18:00  Gargždų „Banga-Priekulė“ - Telšių „Džiugas-2“
*
Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybės:
19:00 Toli-gražu-Jakai
20:00 AMK-Litimbera - Vlantana


Rugsėjo  8 d. (penktadienį) Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto aikštyne (P.Cvirkos g. 25)
U-13 (2005 m. gim.) čempionato rungtynės:
16:00 Gargždų „Banga“ - Klaipėdos FM-2
17:00  Klaipėdos FM-2 – Tauragės FM
18:00 Gargždų „Banga“ - Tauragės FM
19:00 Lietuvos moterų I lygos rungtynės Gargždų „Banga“ - MFK „Tauragė“


Rugsėjo  9 d. (šeštadienį) Gargždų  miesto stadione (Kvietinių g. 26)
Mergaičių, gimusių 2006 Lietuvos čempionato rungtynės:
12:00 Gargždų „Banga“ - Ukmergės SC-1
12:00 Gargždų „Banga B“ - Ukmergės SC-2
13:00 Gargždų „Banga“ - Ukmergės SC-2
13:00 Gargždų „Banga B“ - Ukmergės SC-2
14:00 Gargždų „Banga“ - Gargždų „Banga B“
14:00 Klaipėdos FM – Ukmergės SC-2


Rugsėjo  10 d. (sekmadienį) Gargždų  miesto stadione (Kvietinių g. 26)
11:00-15:30 Lietuvos jaunučių (mergaičių, gimusių 2002-2003 metais) futbolo čempionato varžybos. Dalyvauja: Gargždų „Banga“, Šiaulių FA, Mažeikių „Triumfas“, Šilutės MFK „Blizgės“.
*
Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto aikštyne (P.Cvirkos g. 25)
11:00 U-14 I lygos rungtynės Gargždų „Banga“ - Šiaulių FA

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Palangos Palanga 23 49:27 49
2  Gargždų Banga 23 44:23 47
3  Klaipėdos Koralas 24 42:29 43
4  Alytaus Dainava 23 47:23 42
5  Telšių Džiugas 23 42:26 41
6  Vilniaus Vytis 22 37:23 39
7  Kėdainių Nevėžis 24 32:22 39
8  Pakruojo Pakruojis 24 34:35 36
9  Panevėžio Panevėžys 23 32:34 28
10  Kauno Stumbras B 24 30:28 27
11  Šilutės Šilutė 24 34:46 27
12  Trakų Trakai B 23 26:36 24
13  Tauragės Tauras 22 29:42 19
14  Vilniaus Žalgiris B 23 27:51 14
15  Utenos Utenis B 23 19:79 10
detali lentelė