2016 metų lapkričio 2 dieną prasidėjo Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybės. I lygoje dalyvauja 6 komandos, o II - 11. Pateikiame abiejų lygų rezultatus ir turnyrines lenteles.

I LYGA

I lygoje dalyvauja 6 komandos: Gargždų Pramogos-Taškas, AMK ir Gargždų rangos darbai, AJE, Jaunimas ir Koralas. Komandos tarpusavyje sužais po du kartus, o į antrąjį etapą pateks keturios stipriausios komandos.

I lygos pirmenybių pirmo etapo REZULTATAI ir LENTELĖ pateikiami ČIA.

Rezultatyviausi žaidėjai (2017-01-27): A.Skurdelis (Koralas) - 25 įvarčiai, D.Lukošius (Koralas) - 24, A.Butkus (GP-Taškas) - 20.
Įspėjimai I etape (2017-01-22):

Komanda 2 ir daugiau įspėjimų 1 įspėjimas
AJE S.Normantas, D.Stankevičius A.Sčinov, G.Jezerskij, D.Zakarevsky
AMK-LITIMBERA T.Tamošauskas (3), M.Jonelys D.Uselis
GP-TAŠKAS R.Bogužas, G.Ratkus K.Urbaitis, M.Kura
GRD Sim.Urbys (4), A.Bačanskis Sig.Urbys
JAUNIMAS   J.Skuodas
KORALAS   M.Papšys, R.Borusas

Įspėjimai II etape (2017-01-27): R.Borusas (Koralas) - 3; A.Šlušnys, S.Alsys (abu - AMK Litimbera), K.Urbaitis ir G.Ratkus (abu - GP-Taškas) - po 1.
Diskvalifikacijos (2017-01-05): Sim. Urbys (GRD) praleidžia 1 rungtynes (VII turas), M.Jonelys ir T.Tamošauskas (abu-AMK Litimbera) praleidžia 1 rungtynes (VI turas)* [* - yra papildomų sankcijų]
*
ANTRAS ETAPAS
Pusfinaliai
2017 01 20 21:00 Koralas - AMK-Litimbera 4:4 (6:7)
2017 01 22 15:00 GP-Taškas - AJE 3:6
*
2017 01 27
20:00 - Dėl 3-os vietos: Koralas - GP-Taškas 5:7
21:00 - Finalas: AMK-Litimbera - AJE 2:1

 

PLATESNĖ INFORMACIJA APIE LEMIAMAS KOVAS

-----------------------------------------------------

II LYGA

II lygoje dalyvauja 11 komandų: AMK veteranas, EDM statyba-Sendvaris, Gargždų rangos darbai-2, Ginduliai, Jonušai, Klaipėda City, Lokiai, Sparta, Standartas, Toli-gražu, Vlantana. Komandos varžysis vieno rato sistema, o šešios pajėgiausios pateks į atkrintamąsias varžybas.

II lygos pirmenybių REZULTATAI ir LENTELĖ pateikiami ČIA.

Rezultatyviausi žaidėjai (2017-02-10): V.Čižauskas (Sparta) - 31, D.Gailiušis (Vlantana), D.Španceris (Toli-gražu), M.Šiaulytis (Jonušai) - po 23.
Įspėjimai I etape (2017-01-18):

Komanda 2 (ir daugiau) įspėjimai 1 įspėjimas
AMK-VETERANAS R.Kuprys (3)  
EDM STATYBA SENDVARIS R.Gudas R.Vaitkevičius, B.Alseika, M.Bačko
JONUŠAI D.Puplauskas, M.Kiaulakys Š.Skulskis, M.Šiaulytis, R.Domarkas
GINDULIAI   M.Norkevičius, E.Petrauskis, A.Tolčejevas, E.Tolčejevas, M.Agintas, M.Mikolavičius
GRD-2 M.Lukas R.Vitkus, M.Jurkus
KLAIPĖDA CITY A.Rakauskis, E.Račkauskas A.Sorokin, D.Jakovlev, D.Stonys
LOKIAI   E.Naujokas
SPARTA E.Jokubauskas A.Archipov, A.Trizno, M.Žemaitaitis
STANDARTAS E.Račkauskas V.Račkauskas, E.Magdušauskas
TOLI-GRAŽU D.Španceris P.Kozlov
VLANTANA V.Mickus D.Gailiušis, V.Norvilas, M.Baranauskas

Įspėjimai II etape (2017-02-10): R.Vitkus ir R.Pleikys (abu - GRD-2), Š.Bačko (EDM Statyba Sendvaris), D.Jakovlev, D.Barkauskas, A.Lysakov
(visi - Klaipėda City), E.Jokubaitis, A.Bytautas (abu-Sparta), I.Montrimas ir D.Gailiušis (abu - Vlantana) - po 1.
Diskvalifikacijos (
2017-01-05): R.Kuprys (AMK veteranas) praleidžia 1 rungtynes (9 turas), A.Rakauskis (Klaipėda City) praleidžia 1 rungtynes (9 turas), D.Puplauskas (Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (6 turas).
*
TVARKARAŠTIS
Antras etapas
2017 01 24 19:00 Jonušai - Gargždų rangos darbai-2 3:3 (4:3)
2017 01 26 20:00 Sparta - EDM Statyba-Sendvaris 6:1
*
Pusfinaliai
2017 01 31 19:30 Vlantana - Jonušai 3:9
2017 01 31 20:30 Klaipėda City - Sparta 3:1
*
Vasario 10 d.
20:00 Rungtynės dėl 3 vietos: Vlantana - Sparta 2:10
21:00 Finalas: Jonušai - Klaipėda City 5:6

 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE LEMIAMAS II LYGOS KOVAS

-----------------------------------------------------

2017-02-10 II lygos prizininkai [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

2017-01-27 I lygos prizininkai [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

2016-11-24 [VšĮ Gargždų futbolas nuotraukos]

-----------------------------------------------------

ARCHYVAS

2015-2016 metų salės futbolo pirmenybės - žr. ČIA.

2014-2015 metų salės futbolo pirmenybės - žr. ČIA.

 

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Palangos Palanga 28 64:36 61
2  Gargždų Banga 28 58:26 59
3  Vilniaus Vytis 28 51:28 54
4  Alytaus Dainava 28 57:27 52
5  Telšių Džiugas 28 56:35 50
6  Klaipėdos Koralas 28 50:43 46
7  Kėdainių Nevėžis 28 41:28 45
8  Kauno Stumbras B 28 46:30 39
9  Pakruojo Pakruojis 28 40:46 39
10  Panevėžio Panevėžys 28 45:44 37
11  Trakų Trakai B 28 37:44 33
12  Šilutės Šilutė 28 36:63 27
13  Tauragės Tauras 28 34:60 22
14  Vilniaus Žalgiris B 28 39:65 18
15  Utenos Utenis B 28 22:101 10
detali lentelė