Šeštadienį Gargždų miesto stadione "Banga" pirmosiose pereinamosiose rungtynėse 1:2 nusileido Kauno "Stumbrui".

Iš protokolo. Banga (Gargždai) - Stumbras (Kaunas) 1:2 (1:1).
Gargždų miesto stadionas, 600 žiūrovų. Teisėjas - E.Gaigalas.
Įvarčiai: 16 min. (iš 11 m) R.Krušnauskas (Banga); 4 min. V.Armanavičius, 67 min. A.Almeida (Stumbras).
Įspėjimai: 19 min. M.Gudauskas, 45+1 min. Sig.Urbys, 49 min. E.Bračkus, 62 min. G.Samsonik (Banga); 15 min. J.Nazare, 29 min. R.Sadauskas, 40 min. R.Josviaki, 73 min. K.Sekgota (Stumbras).
"Bangos" sudėtis: T.Norbutas, D.Padaigis, E.Bračkus, K.Gnedojus, M.Gudauskas (46' D.Lukošius), Sig.Urbys, A.Butkus, G.Samsonik (77' P.Lotužys), K.Urbaitis (63' Š.Skulskis), Sim. Urbys, R.Krušnauskas. Atsargoje liko: K.Smilingis, A.Bačanskis, N.Žebrauskas, G.Žukauskas.

Pirmųjų serijos dėl teisės žaisti A lygoje rungtynių pradžia "Bangai" susiklostė nesėkmingai. Jau 4 minutę kauniečiai surengė ataką aikštės viduriu ir V.Armanavičius tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus - 0:1. Tiesa, "Bangai" prireikė tik keliolikos minučių, kad vėl atstatytų pusiausvyrą. 16 minutę svečiai savo baudos aikštelėje pargriovė Sig.Urbį ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo R.Krušnauskas - 1:1.
Kauniečiams vėl pavyko išsiveržti į priekį 67 minutę, kai po perdavimo iš kairiojo krašto A.Almeida baudos aikštelėje aplenkė "Bangos" futbolininkus ir iš arti pasiuntė kamuolį į tinklą - 1:2.
Besibaigiant dvikovos laikui "Banga" turėjo dvi puikias progas išlyginti rezultatą, tačiau svečius gelbėjo vartininkas R.Josviaki. Iš pradžių jis neįtikėtinai atmušė K.Gnedojaus galva į vartus siųstą kamuolį, o vėliau koja atrėmė R.Krušnausko bandymą po kontratakos pasiųsti kamuolį į tolimąjį vartų kampą.
Rungtynių įvarčiai - futbolo.tv youtube puslapyje.
T.Tamošausko komentaras - futbolo.tv youtube puslapyje.
Kitas rungtynes "Banga" su "Stumbru" žais NFA aikštėje Kaune lapkričio 4 dieną, šeštadienį, 13 valandą. Gargždiškiams dabar jau reikės tik pergalės, bet kova dar nebaigta.