Šį savaitgalį Gargžduose vyks du vaikų salės futbolo turnyrai.

Lapkričio 25 d. (šeštadienį) Gargždų  policijos sporto salėje (Gamyklos g. 29)
U-16 (2001-2002 m. gim.) Banga CUP mergaičių turnyras:
11:00 Gargždų „Banga“ - Mažeikių „Triumfas“
11:20 FS „Metta“ - MFK „Tauragė“
11:40 Ukmergės SC – Riga United
12:00 MFK „Tauragė“ - Gargždų „Banga“
12:20 Ukmergės SC – Mažeikių „Triumfas“
12:40 Riga United – FS „Metta“
13:00 Mažeikių „Triumfas“ - MFK „Tauragė“
13:20 FS „Metta“ - Ukmergės SC
13:40 Gargždų „Banga“ - Riga United
14:00 FS „Metta“ - Mažeikių „Triumfas“
14:20 Ukmergės SC – Gargždų „Banga“
14:40 Riga United – MFK „Tauragė“
15:00 Gargždų „Banga“ - FS „Metta“
15:20 Mažeikių „Triumfas“ - Riga United
15:40 MFK „Tauragė“ - Ukmergės SC
16:00 APDOVANOJIMAI

Lapkričio 26 d. (sekmadienį) Gargždų  policijos sporto salėje (Gamyklos g. 29)
U-8 (2009 m. gim.) Banga CUP berniukų turnyras:
9:30 Gargždų „Banga“ - Kretingos SM
9:50 Telšių „Džiugas B“ - Klaipėdos „Koralas“
10:10 Gargždų „Banga B“ - Plungės „Babrungas“
10:30 Telšių „Džiugas“ - Klaipėdos „Koralas B“
10:50 Kretingos SM – Klaipėdos „Koralas“
11:10 Gargždų „Banga“ - Telšių „Džiugas B“
11:30 Plungės „Babrungas“ - Klaipėdos „Koralas B“
11:50 Gargždų „Banga B“ - Telšių „Džiugas“
12:10 Telšių „Džiugas B“ - Kretingos SM
12:30 Gargždų „Banga“ - Klaipėdos „Koralas“
12:50 Plungės „Babrungas“ - Telšių „Džiugas“
13:10 Gargždų „Banga B“ - Klaipėdos Koralas B“
13:30 A3 - B4
13:50 B3 - A4
14:10 A1 - B2
14:30 B1 – A2
14:50 rungtynės dėl 7 vietos
15:10 rungtynės dėl 5 vietos
15:30 rungtynės dėl 3 vietos
15:50 FINALAS
16:20 APDOVANOJIMAI

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Palangos Palanga 28 64:36 61
2  Gargždų Banga 28 58:26 59
3  Vilniaus Vytis 28 51:28 54
4  Alytaus Dainava 28 57:27 52
5  Telšių Džiugas 28 56:35 50
6  Klaipėdos Koralas 28 50:43 46
7  Kėdainių Nevėžis 28 41:28 45
8  Kauno Stumbras B 28 46:30 39
9  Pakruojo Pakruojis 28 40:46 39
10  Panevėžio Panevėžys 28 45:44 37
11  Trakų Trakai B 28 37:44 33
12  Šilutės Šilutė 28 36:63 27
13  Tauragės Tauras 28 34:60 22
14  Vilniaus Žalgiris B 28 39:65 18
15  Utenos Utenis B 28 22:101 10
detali lentelė