Tęsiasi vaikų salės futbolo turnyrai.

Gruodžio 2 d. (šeštadienį) Gargždų Policijos sporto salėje (Gamyklos g. 29)
U-12 (2005-2006 m. gim.) Banga CUP mergaičių turnyras
A grupė:
12:00 Gargždų „Banga“ - Mažeikių „Triumfas“
12:20 FS „Metta“ - FK „Iecava“
12:40 Mažeikių „Triumfas“ – FK „Ventspils“
13:00 FK „Iecava“  - Gargždų „Banga“
13:20 FK „Ventspils“ - FK „Iecava“
13:40 Gargždų „Banga“ - FS „Metta“
14:00 FK „Iecava“ - Mažeikių „Triumfas“
14:20 FS „Metta“ - FK „Ventspils“
14:40 FK „Ventspils“ - Gargždų „Banga“
15:00 Mažeikių „Triumfas“ – FS „Metta“
15:20 rungtynės dėl 9 vietos
15:40 A1-B2
16:00 rungtynės dėl 7 vietos
16:20 B1-A2
16:40 rungtynės dėl 5 vietos
17:00 rungtynės dėl 3 vietos
17:20 Finalas
17:40 APDOVANOJIMAI

Gargždų miesto salėje (J.Janonio g. 9, Gargždai)
U-12 (2005-2006 m. gim.) Banga CUP mergaičių turnyras
B grupė:
11:00 Kauno FM – FK „Liepoja“
11:20 Vilniaus MFK „Žalgiris“ - AFA „Olaine“
11:40 FK „Liepoja“ - Gargždų „Banga B“
12:00 AFA „Olaine“ - Kauno FM
12:20 Gargždų „Banga B“ – AFA „Olaine“
12:40 Kauno FM – Vilniaus MFK „Žalgiris“
13:00 Vilniaus MFK „Žalgiris“ - Gargždų „Banga B“
13:20 AFA „Olaine“ - FK „Liepoja“
13:40  FK „Liepoja“ - Vilniaus MFK „Žalgiris“
14:00 Gargždų „Banga B“ – Kauno FM

Gruodžio 3 d. (sekmadienį) Gargždų Policijos sporto salėje (Gamyklos g. 29)
U-9 (2008 m. gim.) Banga CUP berniukų turnyras:
9:30 Gargždų „Banga“ - Plungės „Babrungas B“
9:50 Telšių „Džiugas“ - Klaipėdos FM-2
10:10 Gargždų „Banga B“ - Plungės „Babrungas“
10:30 Telšių „Džiugas B“ - Klaipėdos FM
10:50 Plungės „Babrungas“ - Klaipėdos FM-2
11:10 Gargždų „Banga“  - Telšių „Džiugas“
11:30 Plungės „Babrungas“ - Klaipėdos FM
11:50 Gargždų „Banga B“  - Telšių „Džiugas B“
12:10 Telšių „Džiugas“ - Plungės „Babrungas B“
12:30 Klaipėdos FM-2 – Gargždų „Banga“
12:50 Telšių „Džiugas B“ - Plungės „Babrungas“
13:10 Klaipėdos FM – Gargždų „Banga B“
13:30 A3 - B4
13:50 B3 – A4
14:10 B1 - A2
14:30 A1 – B2
14:50 rungtynės dėl 7 vietos
15:10 rungtynės dėl 5 vietos
15:30 rungtynės dėl 3 vietos
15:50 Finalas
16:10 APDOVANOJIMAI

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Palangos Palanga 28 64:36 61
2  Gargždų Banga 28 58:26 59
3  Vilniaus Vytis 28 51:28 54
4  Alytaus Dainava 28 57:27 52
5  Telšių Džiugas 28 56:35 50
6  Klaipėdos Koralas 28 50:43 46
7  Kėdainių Nevėžis 28 41:28 45
8  Kauno Stumbras B 28 46:30 39
9  Pakruojo Pakruojis 28 40:46 39
10  Panevėžio Panevėžys 28 45:44 37
11  Trakų Trakai B 28 37:44 33
12  Šilutės Šilutė 28 36:63 27
13  Tauragės Tauras 28 34:60 22
14  Vilniaus Žalgiris B 28 39:65 18
15  Utenos Utenis B 28 22:101 10
detali lentelė