Šiandien "Banga" žaidė pirmąsias 2018 metų draugiškas rungtynes su Kretingos "Minija". Mūsų komanda įveikė kaimynus 7:2.

"Banga" (Gargždai) - "Minija" (Kretinga) 7:2 (5:1).
Įvarčiai: 5 min. ir 48 min. R.Krušnauskas, 15 min., 30 min. ir 76 min. D.Zubauskas, 25 min. A.Bačanskis, 40 min. K.Gnedojus (Banga); 45 min. NN, 54 min. NN (Minija).
"Bangos" sudėtis: I.Driomovas (31' K.Smilingis, 61' min. D.Španceris), D.Padaigis (46' G.Gujis), E.Bračkus, K.Gnedojus (46' A.Dumbrauskas), N.Žebrauskas, M.Gudauskas (46' E.Anulis), V.Pocevičius (46' P.Lotužys), A.Bačanskis, K.Urbaitis (46' V.Vilimas), R.Krušnauskas, D.Zubauskas.

"Banga" nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą ir jau 5 minutę po R.Kuršnausko smūgio iš arti išsiveržė į priekį. Pirmajame kėlinyje gargždiškiai turėjo daugybę progų, tačiau išnaudojo tik dalį - du įvarčius pelnė D.Zubauskas, po kartą pasižymėjo A.Bačanskis ir K.Gnedojus. Svečiams paskutinę kėlinio minutę pavyko sušvelninti rezultatą - 5:1.
Antrajame kėlinyje dalį patyrusių "Bangos" futbolininkų pakeitė Gargždų jaunimas, tačiau jėgų santykis ne itin pakito - kėlinio pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ("Bangai" įvartį pelnė R.Krušnauskas), o 76 minutę D.Zubauskas pelnė paskutinįjį susitikimo įvartį - 7:2.
Kitas draugiškas rungtynes "Banga" žais vasario 16 dieną (penktadienį) 12 valandą su "Palanga".