U-16 (1998)   U-15 (1999)   U-14 (2000)
Gargždų "Banga"
(Lietuva)
Gargždų "Banga"
(Lietuva)
Gargždų "Banga"
(Lietuva)
Kaliningrado SDJUSSOR-5 1
(Rusija)
FK "Šilutė"
(Lietuva)
Bialystoko "Jagiellonia"
(Lenkija)
Kaliningrado SDJUSSOR-5 2
(Rusija)
Grobina SC
(Latvija)
Klaipėdos FM
(Lietuva)
  Akmenės SC
(Lietuva)
    Egersunds IK-1
(Norvegija)
Klaipėdos FM-99
(Lietuva)
    Egersunds IK-2
(Norvegija)
FK "Šilutė"
(Lietuva)
    Kaliningrado SDJUSSOR-5 1
(Rusija)
"Liepajas SSS"
(Latvija)
    Kaliningrado SDJUSSOR-5 2
(Rusija)
Klaipėdos FM
(Lietuva)
    Klaipėdos FM "Baltai"
(Lietuva)
  INFO
REZULTATAI
      INFO
REZULTATAI
           

 

  U-12 (2002)   U-11 (2003)   U-10 (2004)
Gargždų "Banga"
(Lietuva)
Gargždų "Banga"
(Lietuva)
Gargždų "Banga"
(Lietuva)
Vilniaus "Žalgirietis"
(Lietuva)
"Liepajas SSS"
(Latvija)
Ventspils "Ceriba"
(Latvija)
Kaliningrado SDJUSSOR-5
(Rusija)
"Liepajas SSS" - 2
(Latvija)
FC Maardu
(Estija)
"Liepajas SSS"
(Latvija)
Klaipėdos FM
(Lietuva)
"Liepajas SSS"
(Latvija)
Telšių SRC
(Lietuva)
Kaliningrado SDJUSSOR-5
(Rusija)
Kauno FM "Tauras"
(Lietuva)
Klaipėdos FM
(Lietuva)
FK "Šilutė"
(Lietuva)
Šiaulių FA
(Lietuva)
Šiaulių FA
(Lietuva)
Tauragės FM
(Lietuva)
Tauragės FM
(Lietuva)
Palangos SC
(Lietuva)
Mažeikių "Atmosfera"
(Lietuva)
SK Babite
(Latvija)
  Kretingos SM
(Lietuva)
Panevėžio FA
(Lietuva)
Mažeikių MAFA
(Lietuva)
Jonavos KKSC
(Lietuva)
Vilniaus "Žalgirietis"
(Lietuva)
Impuls Kamenets Podolski
(Ukraina)
  INFO
REZULTATAI
Telšių SRC
(Lietuva)
Kaliningrado SDJUSSOR-5 1
(Rusija)
    Plungės VFK "Žiogeliai"
(Lietuva)
Kaliningrado SDJUSSOR-5 2
(Rusija)
    Kauno FM "Tauras"
(Lietuva)
  Bukovina Chernovcy
(Ukraina)
    Vilniaus "Žalgirietis-2"
(Lietuva)
Kaliningrado Baltika
(Rusija)
    Klaipėdos "Nautica"
(Lietuva)
Gargždų "Banga-2"
(Lietuva)
    Marijampolės "Sūduva"
(Lietuva)
Gargždų "Banga-3"
(Lietuva)
    JFK Saldus
(Latvija)
   
    Gargždų "Banga-2004"
(Lietuva)
   
      Kretingos SM
(Lietuva)
   
     

Zelenogradsk
(Rusija)

   
      INFO
REZULTATAI
   
           

 

  U-9 (2005)   U-8 (2006)   U-7 (2007)
Gargždų "Banga"
(Lietuva)
Gargždų "Banga"
(Lietuva)
Gargždų "Banga"
(Lietuva)
Ventspils "Ceriba"
(Latvija)
Ventspils "Ceriba"
(Latvija)
Ventspils "Ceriba"
(Latvija)
Kaliningrado "Baltika"
(Rusija)
FK "Liepaja"/LSSS U-8 I
(Latvija)
Mažeikių "Atmosfera"
(Lietuva)
"Liepajas SSS"
(Latvija)
FK "Liepaja"/LSSS U-8 II
(Latvija)
Mažeikių "Atmosfera" - 2
(Lietuva)
"Liepajas SSS-2"
(Latvija)
Kaliningrado SDJUSSOR-5 I
(Rusija)
Gargždų "Banga" - 2
(Lietuva)
Vilniaus FM
(Lietuva)
Kaliningrado SDJUSSOR-5 II
(Rusija)
Grobina SC
(Latvija)
Tauragės FM
(Lietuva)
Super Nova - 1
(Latvija)
SK Babite
(Latvija)
Plungės VFK "Žiogeliai"
(Lietuva)
Super Nova - 2
(Latvija)
Telšių SRC
(Lietuva)
SK Babite
(Latvija)
SK Babite
(Latvija)
Super Nova - 1
(Latvija)
Šiaulių FA
(Lietuva)
Gargždų "Banga" - 2
(Lietuva)
Super Nova - 2
(Latvija)
FK "Šilutė"
(Lietuva)
Telšių SRC
(Lietuva)
  INFO
REZULTATAI
FC Maardu
(Estija)
 

Kretingos SM
(Lietuva)

   
Kaliningrado SDJUSSOR-5 1
(Rusija)
  INFO
REZULTATAI
   
Kaliningrado SDJUSSOR-5 2
(Rusija)
       
Spartak Ivano Frankovsk
(Ukraina)
       
Klaipėdos FM
(Lietuva)
       
           
           
I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Alytaus Dainava 12 32:15 24
2  Pakruojo Pakruojis 13 23:17 24
3  Vilniaus Vytis 12 26:12 23
4  Palangos Palanga 11 23:12 23
5  Kauno Stumbras B 12 21:10 23
6  Gargždų Banga 12 14:11 23
7  Kėdainių Nevėžis 12 17:13 18
8  Telšių Džiugas 12 25:21 17
9  Panevėžio Panevėžys 12 16:12 17
10  Šilutės Šilutė 12 18:20 14
11  Trakų Trakai B 11 10:16 13
12  Klaipėdos Koralas 11 14:18 13
13  Tauragės Tauras 12 14:25 9
14  Vilniaus Žalgiris B 10 11:19 5
15  Utenos Utenis B 12 7:50 1
detali lentelė